درب پارکینگ - درب حیاط - درب فرفورژه


امروزه درب فرفورژه به انتخاب اول تمامی سازندگان ساختمان برای درب پارکینگ و عابررو تبدیل شده است و در مدت کوتاهی جایگزین دربهای آهنی قدیمی شده است.


درب پارکینگ فرفورژه فلزی زیبا


قطعات درب مدرن فرفورژه دارای ویژگی های متمایزی است که اینچنین مورد استقبال آرشیتکت ها و طراحان ساختمان واقع شده است که مهمترین ویژگی های آن : استحکام, تنوع , زیبایی و امنیت است.
صنایع فلزی صانع با کادر مجرب و استفاده از مواد درجه یک , بیش از 50 مدل درب پارکینگ و عابررو زیبا و مدرن با بالاترین استاندارها تولید میکند و به سبب همین کیفیت تا 2 سال کلیه محصولات خود را گارانتی مینماید.


درب حیاط مناسب برای پارکینگ باغ ویلا


پروسه رنگ کاری محصولات درب و حفاظ در صانع در چند مرحله و با بالاترین دقت انجام میگیرد تا در همه نوع شرایط آب و هوایی از گرمای خوزستان تا سرمای آذربایجان و حتی آب و هوای همیشه بارانی شمال و رطوبت جنوب کشور بیشترین ماندگاری و کیفیت ارائه کند.
و این تمام کار نیست: قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور و خاورمیانه – ساخت پروژه در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت – امکان انتخاب و تغییر در سایز و رنگ تمامی محصولات با نظر و سلیقه شما – مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته – ارسال کارشناس در صورت نیاز- امکان عقد قرارداد در محل پروژه شما و ….

مشاوره رایگان: (کلیک کنید)

تعدادی از مدلهای درب پارکینگ و عابرو تولیدی صنایع فلزی صانع را میتوانید در لینگ های زیر ببینید:


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها